Przejdź do głównej części strony

Inne serwisy

A

Adsearch - reklama kontektowa

W ofercie 5 wysoce akceptowanych przez internautów tekstowych i tekstowo-graficznych form reklamowych. Reklamy są emitowane w serwisach premium Grupy Interia.pl.

do góry

B

Biuletyny

Biuletyny informacyjne to najważniejsze informacje, które otrzymasz tylko dla siebie. Wszystkie biuletyny rozsyłane są bezpłatnie. Wystarczy tylko dopisać swój adres do listy subskrypcyjnej.

Blog

Darmowe blogi w portalu INTERIA.PL teraz twoje zapiski mogą przybierać różną formę, czasem pojawiają się w postaci tekstowej, kiedy indziej w graficznej lub jako galerie zdjęć, szkiców czy ilustracji.

do góry

C

Czas wolny

Zaglądając na naszą stronę dowiesz się jak spędzić czas wolny z rodziną. Sposoby na aktywny wypoczynek oraz na relaks i chwilę ciszy. Propozycje zabaw na plaży, gier rodzinnych, ciekawe filmy i książki.

CZATeria

To miejsce gdzie można spotkać się z innymi ludźmi, poplotkować, dowiedzieć się czegoś nowego albo po prostu pogadać o interesujących rzeczach. Wszystko to on-line

do góry

D

Deccoria

Nowy serwis społecznościowy w Interia.pl przygotowany z myślą o osobach zainteresowanych wystrojem wnętrz, poświęcony aranżacji oraz projektom mieszkań i przydomowych ogrodów.

Dobre Strony

Plebiscyt, w którym internauci oceniają i komentują zgłoszone przez innych strony. W konkursie do zgarnięcia są kampanie reklamowe!

Domeny

W ramach serwisu oferujemy rejestrację 170 rodzajów domen, polskich, regionalnych, a także globalnych. W Internecie obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Nie pozwól, aby ktoś inny Cię uprzedził

do góry

F

Felietony

Felietony i komentarze dotyczące bieżących wydarzeń w Polsce i na Świecie przedstawiają: Hanna Samson, Rafał Ziemkiewicz, Konrad Piasecki, Paweł Zarzeczny, Michał Białoński

Fishki.pl

Serwis nastawiony na dostarczanie rozrywki i poprawianie nastroju. Zawiera śmieszne zdjęcia, filmy i teksty.

do góry

G

Galeria

Serwis społecznościowy, w którym prezentowane są zdjęcia, grafiki, obrazy oraz inne prace graficzne naszych użytkowników. Każdy może w łatwy sposób dodawać własne materiały oraz oceniać zdjęcia innych.

Google

Najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa Google dostępna w portalu INTERIA.PL. Z możliwością wyszukiwania artykułów w serwisach, aukcji, ogłoszeń sprzedaży: samochodów, nieruchomości

Grupy

Znajdziesz tu osoby podobne do Ciebie, z którymi będziesz mógł rozmawiać. Możesz dołączać do wszystkich grup, do których chcesz należeć, oraz budować swoją unikalną sieć przyjaciół.

do góry

H

Hyde Park

Forum dla osób w każdym wieku i o dowolnych poglądach. Znajdziesz tutaj ciekawych ludzi, zawsze interesujące tematy i fajną atmosfera. Już dziś napisz na naszym forum, co myślisz!

do góry

I

Interia360

Dziennikarstwo obywatelskie. informacje o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie. Nowinki ze świata sportu, techniki i nauki. Dzięki temu serwisowi możesz zostać jednym z redaktorów portalu INTERIA.PL

do góry

K

Katalog stron internetowych

Katalog polskich stron internetowych to zasób kilkuset tysięcy starannie opisanych witryn. Zawartość tematycznie pogrupowana w obrębie 15 kategorii głównych i kilku tysięcy podkategorii.

Komórka

Dzwonki i tapety na komórki. SMSy Graficzne. Tanie gry java. Za pomocą smsa możesz również doładować konto twojego telefonu lub telefonu twoich najbliższych

do góry

L

Lubię

Ponad 40 bannerów, antypixeli i userbarów przebiera nóżkami, aby znaleźć się na Twoim blogu, stronie, czy forum, z którego korzystasz :)

do góry

M

Małe dziecko

Małe dziecko to serwis, który wspiera rodziców w wychowaniu małego dziecka. Znajdziesz tu porady lekarzy specjalistów dotyczących zdrowia dziecka, porady dotyczące wychowania, rozwoju, propozycje gier i wspólnych zabaw.

Miasto WWW

Serwis komercyjnych i bezpłatnych stron WWW - konta o pojemności od 40 do 400 MB, zróżnicowany transfer, funkcjonalne narzędzia do tworzenia własnej strony internetowej, gotowe szablony.

Mobilny Portal

Mobilna wersja INTERIA.PL przygotowana specjalnie z myślą o tych, którzy nie rozstaja się z telefonem komórkowym. Sprawdź pocztę, poznaj najświeższe fakty z kraju i ze świata, notowania giełdowe, pogodę albo wynik meczu.

do góry

N

Nastolatki

W serwisie znajdziesz porady dla rodziców posiadających dzieci w wieku dojrzewania. Poznaj problemy nastoletnich dzieci. Dowiedz się jak je wspierać w okresie buntu, na co im pozwalać, a z czym jeszcze zaczekać, aż będą bardziej dojrzali.

Nowe Technologie

Nowości ze świata NT. Sprzęt i oprogramowanie. Wszystkie popularne platformy, telefony komórkowe i stacjonarne, Internet i elektroniczny biznes, Komputery na wesoło, Przegląd prasy komputerowej.

do góry

P

Pary Populada

Wszystko o związkach, romansach i zdradach gwiazd z show-biznesu. Gorące zdjęcia i informacje z prywatnego życia naszych celebrytów.

Pcformat.pl

Poradnik komputerowy, zawierający opisy programów i sprzętów, a także technologiczne ciekawostki. Serwis nawet dla laika - zawiera szczegółowe opisy i słowniczek. Odpowiednik papierowego miesięcznika o tym samym tytule.

Poczta

Bezpłatne konta e-mail o nieograniczonej pojemności tylko w Poczta.interia.pl. anty-spam i anty-wirus, filtry wiadomości, obsługa przez www i w programach pocztowych, kalendarz i ogranizer.

Pokazywarka.pl

Serwis jest internetową platformą hostingową. Najczęściej jest wykorzystywany do generowania galerii zdjęć w serwisach aukcyjnych.

Programy

Serwis programy.interia.pl to miejsce, gdzie znajdziesz przydatne aplikacje dla systemu Windows.

Przepisy kulinarne

dla ludzi ze smakiem. W serwisie znajdziesz mnóstwo znakomitych przepisów dodanych przez użytkowników

do góry

R

Randki

Internetowy serwis randkowy - szukasz bratniej duszy? Albo nie masz, z kim iść do kina? Jeśli tak to dzięki randkom w INTERIA.PL wszystko się zmieni.

RSS

(Really Simple Syndication) pozwalają na przeglądanie informacji pojawiających się na wybranych przez użytkownika stronach tuż po ich ukazaniu się.

do góry

S

Strefa.pl

Hosting dla firm. Strony www i konta e-mail w tanich i niezawodnych pakietach hostingowych. Rejestracja domen polskich i globalnych. Profesjonalny, tani hosting

Szkoła

Porady dla rodziców, którzy posiadają dzieci w wieku szkolny. Dowiedz się jak przebiega rozwój Twojego dziecka, jak go wychować oraz jak wspierać emocjonalnie, aby odnosiło sukcesy.

do góry

T

Tani Telefon

Supertanie rozmowy telefoniczne - międzynarodowe i międzymiastowe. Dzwoń na cały świat ze swojego domowego telefonu - bezpiecznie i tanio!

do góry

V

Video

Serwis społecznościowy, w którym prezentowane są: śmieszne filmiki, skecze, trailery, nagrania z komórek itp. Każdy może w łatwy sposób dodawać własne materiały oraz oceniać filmy innych.

do góry

W

Wywiady

Serwis z najciekawszymi wywiadami ostatnich miesięcy. Wyjątkowi ludzie, opinie, rozmowy na każdy temat. Wszystko z życia gwiazd i celebrytów zarówno polskich jak i zagranicznych.

do góry

Z

Znajomi

Internetowa społeczność, do której możesz dołączyć i poznać wielu wspaniałych ludzi. Tu także masz możliwość założyć swojego bloga lub galerie albo porozmawiać z przyjaciółmi na CZATerii.

do góry