Przejdź do głównej części strony

Inne serwisy

D

Dzieciaki

Serwis stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach, rozpoczynających edukację. Nowo powstały serwis zawiera zarówno elementy edukacyjne jak i rozrywkowe. A tym samym otwiera przed maluchami nowe wyzwania.

do góry

E

Encyklopedia

Serwis zawiera kilkadziesiąt tysięcy, podzielonych tematycznie, ilustrowanych haseł. W encyklopedii umieszczono bogaty i na bieżąco aktualizowany zbiór: map, nazwisk, zdjęć i miejscowości.

do góry

F

Fotoreportaże

Serwis umożliwiający obejrzenie niezwykłych zdjęć, które z takich czy innych powodów nie zostały dotąd nigdzie opublikowane. Autor, korzystając z możliwości dostępu do wielu agencji fotograficznych, buduje swój własny obraz wydarzeń na świecie.

do góry

L

Leksykony

Seria słowników encyklopedycznych, to zasób blisko 20 000 haseł z różnych dziedzin wiedzy (Biologia, Chemia, Fizyka, Geografia, Historia, Literatura), podanych w uporządkowanej i czytelnej formie.

do góry

M

Mapy

Mapa online Polski, plany miasta. A także mapy krajów Europy i Ameryki Północnej wszystko to bezpłatne, interaktywne, dynamiczne i szczegółowe. Szukaj adresów i zaplanuj swoją podróż z Map24.

do góry

S

Szkoła

Porady dla rodziców, którzy posiadają dzieci w wieku szkolny. Dowiedz się jak przebiega rozwój Twojego dziecka, jak go wychować oraz jak wspierać emocjonalnie, aby odnosiło sukcesy.

Sztukatulka.pl

Blog o sztuce, równie oryginalnej jak on sam. Coś dla poszukiwaczy niezwykłości , przekazane w lekkiej i dowcipnej formie. Wesołe zdjęcia, filmiki, tematy z różnych dziedzin kultury.

do góry

Ś

Ściąga

Każdy uczeń znajdzie tu opracowania najważniejszych tematów z różnych dziedzin nauki. Serwis pomocny przy odrabianiu prac domowych i na niezapowiedzianych kartkówkach. Krótkie, zwięzłe i jasne opisy zagadnień zarówno z przedmiotów ścisłych, jak i humanistycznych.

do góry

T

Tłumacz

Słowniki: angielski, francuski, niemiecki. W bazie umieszczono kilkaset tysięcy słówek i zwrotów, z możliwością szybkiego tłumaczenia z języka polskiego na wybrany język lub też w odwrotną stronę.

do góry

Z

Zielarstwo

Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat leczniczych właściwości ziół, warzyw i owoców. Jakie zioła działają uspokajająco, właściwości aloesu czy imbiru, w jakich chorobach pomoże Ci cukinia. To i wiele innych w serwisie Zielarstwo.

do góry